KONST / Litografier / Färglitografi 13442301
nr 1344 2301
Tove Siri
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 108/120, Motivet: 37x27 cm
Tove Siri, svensk bildkonstnär född i Norge 1963.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:26:55
28/8 12:33:33